Піни < Майстерня матраців GASH
Мастерская матрасов GASH FacebookYoutubeINSTAGRAM +38(067)3516001

08 Червень 2019

ПіниМастерская матрасов GASHМастерская матрасов GASH

Піни

Читайте уважно, нижче приведена ексклюзивна інформація, яку Вам не повідає жоден виробник.

Перш за все про терміни.

Те що зараз модно називати піною, раніше називалося паралоном. Альтернативні назви, які тільки заплутують - ППУ, латексна піна, пінополіуретан, штучний латекс ітд. Це все можна назвати одним словом - піна.

Деякі недобросовісні виробники, користуючись незнанням покупців, стверджують що вони використовують пінополіуретан, який набагато краще і довговічніше "того" паралону. ЦЕ НЕ ПРАВДА, це однаковий матеріал під різними назвами.

Головні відмінності різних паралонів - це марка, жорсткість і щільність.
Лінійка пенополиуретанов дуже різноманітна. Є різні марки, які кардинально відрізняються за показниками жорсткості і комфортності -над м'які, стандартні, жорсткі, ультражорсткі, високоеластичні ППУ, Вам це знати не обов'язково.

Увага! Деякі недобросовісні виробники часто називають стандартні марки ППУ високоеластичними. ЦЕ ЧАСТО НЕПРАВДА. Високоеластичні марки - це елітний, дорогий і довговічний матеріал. Високоеластичний ППУ не може коштувати дешево.

Найважливіше, що Вам потрібно знати - це щільність паралону. Щільність - це скільки кілограмів пінополіуретану нагнітаючи в один кубічний метр, м3!

Перед покупкою матраца ОБОВ'ЯЗКОВО дізнайтеся щільність ППУ, який використовує виробник. Це гарантія довговічності. Щільність піни стартує з 16-18 кг / м3 (неконструктивні сопливі піни, заборонені до застосування в матрацах, в Україні застосовуються часто). Матрац з таким матеріалом брати категорично не можна. Краще вже з повстю.

Далі йдуть слабкі меблеві марки 22-25 щільності. У матрацах їх використовувати не рекомендується, в Україні застосовуються в переважній більшості випадків, у кожного виробника (крім нашої майстерні) є популярні матраци на такому меблевому паралоні. Термін служби такого матраца 3-4 роки.

Потім йдуть середньо щільні марки - 28-30 щільність. Це вже більш менш довговічний паралон. якого по ідеї повинно вистачити на 5-6 років. Це досить рідкісний паралон, яким через дорожнечу користується мала кількість українських фабрик, і активно йде імпорт з Європи за їхніми мірками "бюджетних" моделей. Наша майстерня не працює з такою щільністю - занизька.

Гарна щільність - 35-40 кг / м3. Європейці дають впевнену гарантію на цю щільність - 5 років, основний імпорт з Європи йде якраз в 35-й щільності. ППУ 35-й щільності присутній в роботі нашої майстерні - це мінімальна піна під комерційною назвою СРСР-піна, яка використовується в дитячих матрацах і матрацах для неважких людей з ваговим обмеженням до 90 кг, щоб ми з упевненістю могли сказати що матрац прослужить 10 і більше років.

Детальніше: Жорсткий Mega-40

Далі йде щільність 45 кг / м3. В Україні і близькому зарубіжжі ця щільність не проводиться, з такою щільністю працюють тільки елітні італійські і німецькі виробники, які можуть дозволити собі перехідні моделі. Німці на ППУ 45-й щільності сміливо дають гарантію 7 років від осідання більш ніж на 15% від висоти блоку.

Максимальна щільність ППУ, яка наближає його до експлуатації більше 15 років - це 55-я щільність. Так, ми дуже щільно працюємо з такою щільністю під комерційною назвою штучний латекс.

Зверніть увагу! Ряд недобросовісних виробників часто оперують плотностями в перерахунку на МЕТР КВАДРАТНИЙ - 45 кг / м2. 73 кг / м2, 80 кг / м2. Потрібно бути дуже уважним, і дивитися на маркування. Це так звана ПОВЕДЕНА щільність, яка до реальної щільності має відношення через понижуючий коефіцієнт 0.42. Таким чином, якщо заявлена ​​"щільність" 73 кг / м2, то фактична щільність - 30 кг / м3.

Дуже сподіваємося, що цей розділ енциклопедії допоможе Вам вибрати якісний матрац! Не соромтеся звертатися з будь-якого приводу до нас! Із задоволенням консультуємо