Промислове шпигунство Заощадиш зараз - переплатиш потім! < Майстерня матраців GASH
Мастерская матрасов GASH FacebookYoutubeINSTAGRAM +38(067)3516001

02 Січень 2019

Промислове шпигунство Заощадиш зараз - переплатиш потім!Мастерская матрасов GASHМастерская матрасов GASH

Промислове шпигунство Заощадиш зараз - переплатиш потім!

Яма - звичайна ситуація з класичним дешевим безпружинним матрацом, придбаним популярним в народі методом - прольотом повз місцевого магазину матраців.

Швидко? Ще й як! Бездумно? Так! А навіщо думати, про таку фігню як матрац? За принципом, кінець ремонту, грошей немає! Дешево? Вау, звичайно так ... Але тільки спочатку :(

І вже через півтора року, тадааааам! Необхідність ремонту, і нові вливання грошей в неякісний матрац і нормальний сон. А що ви хотіли від матраца зі щільністю ядра 25 кг / м3? Довше півтора-двох років такі матраци добре НЕ служать.

Але ринкові правила незмінні. Хоче клієнт беспружинник за 6000 грн - на! Покупець запитує з надією в голосі - а цей хороший? Відповідають впевнено - так! І виробляють фігню, клеять на неї лейби - "ортопедичний", "зима-літо", "двосторонній", "високоеластична піна".

Разлітаються такі матраци - як гарячі пиріжки! Ми то цей матрац довели до розуму, але спокою не дає один пунктик - нічого, крім цього єдиного матраца, не змінилося. Як купували матраци за ціною - так і купують.

Щодня отримуємо дзвінки такого змісту: " скільки коштує матрац 200 * 160? ". Називаємо ціну і у відповідь вигук:" Ого! ". А потім в трубці пі-пі-пі ...". Як було 15 матраців від кожної поважаючої себе фабрики в сегменті дешевих матраців, так і залишилося.

Напевно, купити дешевий матрац повинен у своєму житті кожен. А дехто і по кілька разів (((. До тих пір, поки не додумається запитати - а скільки коштує дійсно хороший матрац?