Конструктор матраців < Майстерня матраців GASH
Мастерская матрасов GASH FacebookYoutubeINSTAGRAM +38(067)3516001

Конструктор матраців

Конструктор матраців

Майстерня матраців GASH пропагандує індивідуальний підхід до кожного кліента. Тому в нас Ви отримаєте можливість скористатися конструктором матраців, щоб сконструювати ідеалне спальне місце для себе та своєї родини. Іншими словами, ви самостійно моделяєте ортопедичний матрац з урахуванням своїх вподобань, ваги, вимог комфорту. Для втілення Ваших творчих задумів конструктор матраців дасть можливість регулювати боліше 10 параметрів. А GASH надасть величезний вибір штучних та натуральних матеріалів виключно екстра-якості!

Чому конструктор матраців – це зручно й вигідно?

За допомогою нашого калькулятора Ви зможете легко поміняти склад і комплектацію будь-якої моделі з каталогу або сконструювати свій власний, найбільш підходящий за розміром, формою та виконанням матрац. Нашим сервісом зручно користуватися, коли стандартні комплектації не підходять або Ви хочете придбати матрац з різною пружністю сторін, щоб на власному досвіді визначити найкращий варіант у процесі експлуатації. Обираючи ядро ​​матраца, матеріали топера кожної зі сторін, варіанти виконання чохла, змінюючи розміри виробу, Ви бачите кінцеву вартість виробу. Ми, у свою чергу, з максимальною оперативністю втілимо ідею в готовому виробі та відправимо зручним способом замовнику.

Як працює конструктор матраців

Комплектація матрацу, що збирається, відбувається поетапно, за наступною схемою:

  • На першому етапі обирається майбутнє ядро матрацу – головний компонент, який визначить жорсткість, несучу здатність, стійкість до навантажень. Збирайте верхній і нижній настилковий блок, обираючи серед кращих матеріалів: кокос, латекс, піна, кінське волосся, пальмове сіно, льон, бавовняне волокно і т. д. Досягніть ідеального співвідношення характеристик, гіпоалергенності, вентильованості, максимального комфорту.
  • Використовуйте варіант виконання чохла для свого новенького матраца. На вибір представлені найпоширеніші, а також елітні матеріали, починаючи від 100% поліестеру та гігієнічної бавовни, закінчуючи вишуканим жаккардом.
  • Оберіть розмір матрацу з стандартних чи задайте власні параметри.

Якщо вибір зробити важко, GASH завжди допоможе порадою. Ми розповімо про особливості кожного з матеріалів та швидко запропонуємо ідеальне рішення для дитячого чи дорослого матрацу, виходячи з вимог та вподобань.