Політика конфіденційності

Політика конфіденційності
Персональні дані та конфіденційність

Клієнт погоджується з тим, що GASH використовує та обробляє персональні дані Клієнта відповідно до чинного законодавства України. GASH зобов'язується захищати Вашу конфіденційність. Ми використовуємо інформацію, яку ми збираємо про вас для обробки замовлень. Будь ласка, ознайомтеся з інформацією щодо нашої політики конфіденційності.

Яку інформацію ми збираємо? Як ми її використовуємо?
Для обробки Вашого замовлення ми повинні знати Ваші ім'я, номер мобільного телефону, адресу, електронну адресу, ім'я одержувача, мобільний телефон одержувача та адресу доставки. Ці дані дозволяють нам обробляти та виконувати Ваші замовлення та повідомляти Вас про статус виконання замовлення. Ви можете відмовитися від отримання наших розсилок у будь-який час – подробиці про те, як відмовитися від розсилок розміщені у кожному інформаційному бюлетені.

Як GASH захищає інформацію про клієнтів?
Коли ви розміщуєте замовлення, ми використовуємо безпечний сервер. Захищене серверне програмне забезпечення (SSL) шифрує всю інформацію, яку ви ввели до її надсилання. Крім того, відповідно до вимог законодавства України про захист персональних даних ми дотримуємось суворих процедур забезпечення безпеки при зберіганні та розкритті інформації, яку ви нам надали, для запобігання несанкціонованому доступу. Наші процедури безпеки означають, що ми можемо іноді вимагати підтвердження особистості, перш ніж ми матимемо змогу розкрити вам конфіденційну інформацію.

У яких випадках GASH розкриває інформацію, яку вони збирають, третім особам?
GASH не продають і не передають Вашу особисту інформацію особам, які прямо не беруть участь у процесі розміщення вами замовлення або бронювання отримання емоції. Коли клієнт відповідає на рекламну акцію, запропоновану нами разом із третьою стороною, ця сторона може іноді збирати інформацію про таких клієнтів. Вони будуть зв'язуватися з клієнтами, тільки якщо вони захочуть отримати додаткову інформацію. GASH можуть збирати та надавати зведену статистику про поведінку наших клієнтів, продажі, шаблони трафіку та інформацію про відповідні сайти шановним стороннім постачальникам, але ці статистичні дані не будуть містити персональної інформації. Ми залучаємо інші компанії та окремих осіб для виконання окремих операцій від нашого імені. Наприклад для виконання замовлень, доставки замовлень, відправки звичайної та електронної пошти, видалення повторюваних даних зі списків клієнтів, аналізу даних, обробки платежів за кредитними картками клієнтів. Такі компанії та приватні особи матимуть доступ до персональної інформації, необхідної для виконання цих функцій, але не можуть використовувати її для будь-яких інших цілей та повинні опрацьовувати дані відповідно до законодавства України про захист персональних даних.

Політика конфіденційності клієнтів GASH
Клієнти, які залишають нам відгуки на нашому сайті, повинні підтвердити, що вони написали свої відгуки на основі їхніх власних думок і що інформація, яка міститься у їх відгуках, є фактичною. Будь-який матеріал, який вважається неприйнятним або образливим, не буде опубліковано або змінено. Надаючи огляд, клієнти надають нам дозвіл на публікацію його в Інтернеті або через друковані носії та, при необхідності, право редагувати його для внесення ясності та виправлення друкарських помилок. Ми ніколи не публікуємо ім'я рецензента.

В підсумку
Ми прагнемо захистити Ваше особисте життя. Ми використовуємо інформацію, яку ми збираємо на сайті, щоб зробити замовлення та бронювання на gash.ua.

Ми не продаємо та не передаємо Вашу персональну інформацію третім особам, якщо ви не захочете отримувати інформацію від довірених третіх осіб під час входу до системи або створення облікового запису.

Ваша згода
Використовуючи наш веб-сайт gash.ua, Ви погоджуєтесь на збір та використання Вашої персональної інформації Майстернею матраців GASH. Якщо ми вирішимо змінити нашу політику конфіденційності, ми опублікуємо ці зміни на цій сторінці, щоб ви завжди знали, яку інформацію ми збираємо, як ми її використовуємо та за яких обставин ми її розкриваємо

Скажіть нам, що ви думаєте
GASH вітають Ваші запитання та коментарі про конфіденційність. Будь ласка, надсилайте електронні листи на адресу infogashua@gmail.com.

Мастерская матрасов GASH FacebookYoutubeINSTAGRAM +38(067)3516001