Правила використання

Правила використання.

Положення матраца

Власникам односторонніх матраців потрібно переконатися, що ви використовуєте матрац робочою поверхнею вгорі. Для цього розкрийте блискавку на чохлі та подивіться з якого боку у вас фасадні настили.

Навіть найкращі матеріали, а тільки такі і використовує GASH у своїх матрацах, мають термін служби. Для підвищення терміну служби односторонніх матраців GASH рекомендує щотри місяці проводити ротацію матраца, тобто розгортати його на 180% так, щоб голова/ноги помінялися місцями.

Для підвищення терміну служби двосторонніх матраців крім ротації раз на три місяці необхідно перевертати матрац раз на півроку.

Розміщення матраца

Gash рекомендує розміщувати матраци на ламельних каркасах або жорстких вентильованих основах (лаги, перфороване дсп/осб/фанера). Оптимальна відстань між ламелями 2,5-3 см. Максимально допустима відстань між ламелями - 7 см. Ламельна основа запобігає появі переломів та вигинів матраца та забезпечує постійний повітрообмін у нижній частині матраца.

Чистота матраца

Для того, щоб не думати про чистоту матраца, GASH рекомендує спати за стандартами гігієни та купити наматрацник. Простирадло + наматрацник візьмуть на себе захист матраца від природного лущення шкіри і від потовиділень (доросла людина за ніч втрачає 400-500 мл рідини).

Чохли з натуральних матеріалів GASH не рекомендує прати навіть при низькій температурі, чохол може "сісти" і назад на матрац його неможливо буде одягнути.

Чохол із поліестеру можна прати.

Для чищення чохла матраца рекомендуємо звертатися до постачальників послуги професійного чищення меблів. Або відвозити чохли до хімчисток, які беруть на себе повну відповідальність за відсутність усадки тканини після обробки.

Плями на поверхні чохла можна очистити за допомогою легкого мильного розчину та води кімнатної температури.

GASH не рекомендує використовувати агресивні засоби для чищення матраца.

Що заборонено

Заборонено використовувати матрац на поверхнях, що не вентилюються;

Заборонено використання на основі з металевих трубок.

Заборонено стрибати на матраці.

Мастерская матрасов GASH FacebookYoutubeINSTAGRAM +38(067)3516001