Що таке корекція жорсткості

Безкоштовна корекція жорсткості у повноті своїй реалізує концепцію індивідуального матрацу, розроблену GASH у 2012 році. Якщо матрац не підійшов клієнту – це означає що він не індивідуальний. І щоб не зруйнувати свою місію, ми пропоноємо унікальну опцію(сервіс), коли створений нами матрац коригується і стає індивідуальним. І ідеальним.

Корекція жорсткості - це зміна невідповідної жорсткості шляхом заміни комплектуючих матраца.

Безкоштовна корекція жорсткості - відноситься до випадків без зміни загальної висоти матрацного блоку і перешивки чохла.

Заміна комплектуючих на аналогічні за жорсткістю, проте з вищої категорії (за ціною та комфортом) під безкоштовну корекцію жорсткості не підпадає. Не можна купити матрац з недорогою суперпіною - а потім безкоштовно замінити її на дороге 100% кінське волосся.

Всі роботи та матеріали в рамках корекції жорсткості виконуються БЕЗКОШТОВНО (транспортні витрати обговорюються додатково залежно від розташування клієнта). Додавання додаткових шарів до матраца та збільшення висоти внутрішнього матрацного блоку (з наступною перешивкою чохла) – теж не підпадає під безкоштовну корекцію жорсткості. Додавання проводиться платно за актуальними цінами матеріалів. Перешивка чохла за такого доповнення - 500 грн. Чохли на перешивку приймаються лише чисті, після хімчистки.

Бажання клієнта зробити з одностороннього двосторонній матрац - так само не може вважатися корекцією жорсткості. Вартість модернізації матраца розраховується виходячи з вартості доданих шарів та вартості перешивки чохла.

Важливо: корекція жорсткості розповсюджується тільки на матраци підібрані на стенді точного підбору в майстерні GASH і на ті матраци, які вам порекомендував майстер.

Корекція жорсткості не поширюється на матраци, оформлені через сайт без консультації з майстром.

Корекція жорсткості не розповсюджується на матраци зі знижкою.

Мастерская матрасов GASH FacebookYoutubeINSTAGRAM +38(067)3516001