Матрац на замовлення GASH - будь-які індивідуальні розміри та матеріали

Конструктор матраців

Конструктор матраців

Майстерня матраців GASH пропагандує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тому в нас Ви отримаєте можливість скористатися конструктором матраців, щоб сконструювати ідеальне спальне місце для себе та своєї родини. Іншими словами, ви самостійно моделюєте ортопедичний матрац з урахуванням своїх вподобань, ваги, вимог комфорту. Для втілення Ваших творчих задумів конструктор матраців дасть можливість регулювати більше 10 параметрів. А GASH надасть величезний вибір штучних та натуральних матеріалів виключно екстра-якості!

Чому конструктор матраців – це зручно й вигідно?

За допомогою нашого калькулятора Ви зможете легко поміняти склад і комплектацію будь-якої моделі з каталогу або сконструювати свій власний, найбільш підходящий за розміром, формою та виконанням матрац. Нашим сервісом зручно користуватися, коли стандартні комплектації не підходять або Ви хочете замовити матрац з різною пружністю сторін, щоб на власному досвіді визначити найкращий варіант у процесі експлуатації. Обираючи ядро ​​матраца, матеріали топера кожної зі сторін, варіанти виконання чохла, змінюючи розміри виробу, Ви бачите кінцеву вартість виробу. Ми, у свою чергу, з максимальною оперативністю втілимо ідею в готовому виробі та відправимо зручним способом замовнику.

Як працює конструктор матраців

Комплектація матрацу, що збирається, відбувається поетапно, за наступною схемою:

  • На першому етапі обирається майбутнє ядро матрацу – головний компонент, який визначить жорсткість, несучу здатність, стійкість до навантажень. Збирайте верхній і нижній настилковий блок, обираючи серед кращих матеріалів: кокос, латекс, піна, кінське волосся, пальмове сіно, льон, бавовняне волокно і т. д. Досягніть ідеального співвідношення характеристик, гіпоалергенності, вентильованості, максимального комфорту.
  • Використовуйте варіант виконання чохла для свого новенького матраца. На вибір представлені найпоширеніші, а також елітні матеріали, починаючи від 100% поліестеру та гігієнічної бавовни, закінчуючи вишуканим жаккардом.
  • Оберіть розмір матрацу з стандартних чи задайте власні параметри.

Якщо вибір зробити важко, GASH завжди допоможе порадою. Ми розповімо про особливості кожного з матеріалів та швидко запропонуємо ідеальне рішення для дитячого чи дорослого матрацу, виходячи з вимог та вподобань.
 

Матрац на замовлення

Більше 10 років тому компанія GASH продемонструвала своє бачення правильних матраців. Тепер ми задаємо нові стандарти в цій сфері і пропонуємо своїм клієнтам індивідуальні моделі, розраховані персонально під них.

Матрац на замовлення від GASH – прекрасна довгострокова інвестиція

Більшість людей навіть не підозрює, наскільки технічно складним може бути виробництво матраців. Ми розвінчуємо даний міф на особистому прикладі.

Для компанії GASH кожен клієнт – це, в першу чергу, індивідуальність. Ми не виготовляємо продукцію заради кількості, а розробляємо кожен матрац на замовлення, персонально під побажання людини.

Що дає такий підхід:

  • характеристики кожного матрацу підігнані під вимоги клієнта;
  • можливість проектувати та виготовляти матраци нестандартних розмірів – далеко не кожній людині підходять стандартні варіанти спальних аксесуарів, саме для цього ми і впровадили технологію індивідуальної розробки продукції;
  • врахування особливостей людини, статури, маси та інших параметрів, які передбачити в масовому виробництві практично неможливо.

GASH допомагає вам дбати про здоров'я. Ортопедичний матрац на замовлення – це вигідна інвестиція в свій комфортний відпочинок. Наші спеціалісти впроваджують інноваційні технології та рішенні в продукцію GASH. Кожен елемент матрацу є наслідком проектування, розробки та використання передових матеріалів у виробництві. Все це заради вашого сну.

Основні переваги наших матраців на замовлення

Пошиття матраців на замовлення від компанії GASH – це турбота про комфорт нашого замовника. Клієнт отримує продукт, який:

  • повністю відповідає його вимогам;
  • являється вирахуваним до самих дрібниць: жорсткість, ступінь прогину основи, об'єм наповнювача та інші деталі – все обраховується алгоритмами на основі даних замовника;
  • повністю відповідає сучасним ортопедичним стандартам;
  • гарантовано забезпечить неймовірно високий рівень відпочинку скелетного апарату тіла під час сну.

Матрац за індивідуальними розмірами від компанії GASH – ми піклуємося про ваш сон.

Мастерская матрасов GASH FacebookYoutubeINSTAGRAM +38(067)3516001