Як вибрати матрац? Поради та рекомендації на сайті Gash
Мастерская матрасов GASH FacebookYoutubeINSTAGRAM +38(067)3516001

02 Лютий 2019

Як вибрати матрац? Головна стаття розділу.Мастерская матрасов GASHМастерская матрасов GASH

Як вибрати матрац? Головна стаття розділу.

Раз вже ви тут опинилися, можете видихнути. Нижче представлена ​​САМА важлива і адекватна інформація про правильний вибір матраца.

Вибір матраца базується на 8 непростих, але адекватних і потрібних кроків.

1. Зрозуміти - яку роль матрац грає у вашому житті.

Наскільки важливо для вас добре спати? Наскільки важливий відпочинок і запас енергії на трудовий день? Наскільки важливо, щоб спина не боліла з ранку? Чи любите прокидатися в хорошому настрої?

Відповідь на ці питання підкаже, як вибирати матраци і які питання ставити спочатку. Якщо матрац неважливий - ви самі визначите бюджет і будете шукати матрац. Хоча правильно буде поставити правильні питання про сам матрац - питання бюджету при замовленні матраца глибоко вторинний.

2. Вибрати - з ким ви будете вибирати матрац.

Не поспішайте відповідати "самостійно" - такий варіант не передбачений. Припустимо, ви вибираєте матрац "самостійно" в інтернеті ... але ви ж читаєте текст про матраци - і цей текст хтось написав. Можливо професіонал технолог, можливо маркетолог виробника, а можливо безглуздий копірайтер, який нахапався і інтерпретував уривчасті відомості і бездумно повторює помилкові міфи?

У будь-якому випадку, матрац ви вибираєте з кимось, і це важливо розуміти і знати, що цей "хтось" знає про матрацах.

3. Визначитися, як ви будете вибирати матрац - дистанційно не намагаємося або своєю спиною.

Варіантів насправді не так вже й багато. Навіть якщо ви хочете вибрати матрац спиною, далеко не скрізь це можливо. У більшості місць - не на належному рівні. І тільки GASH пропонує ідеальний варіант вибору спиною - на Конструкторі матраца.

І навіть для дистанційного підбору матраца ми розробили спеціальну процедуру в найдрібніших подробицях. Читайте тут про дистанційне індивідуальному підборі.

4. Визначитися з типом матраца.

Якщо говорити грубо - вибрати потрібно з 3 варіантів. Латексний, пружинний або пінний матрац? Який типу матраца - ваш ідеал? Однозначно і просто це зробити на стенді точного підбору (сюди теж лінк) під керівництвом майстра матраців. Однак якщо такої можливості (бажання) немає - ось основні статті, побудовані на ексклюзивному досвіді виготовлення індивідуальних матраців GASH. Сподіваємося вони допоможуть!

5. Визначитися з дійсно необхідною кількістю сторін.

Всупереч розхожій думці про те, що двосторонній матрац краще, краще він в єдиному випадку - якщо ви досить дисципліновані, щоб цими двома сторонами користуватися. В іншому випадку - ви через жадібність купуєте непотрібну сторону, і краще (раціональніше) вибрати просто односторонній але класний матрац.

Детальніше про муки вибору одно- / дво- сторонній матрац ...

6. Визначитися з жорсткістю.

Жорсткість найтіснішим чином пов'язана з типом матраца. Але ще тісніше вона пов'язана з вашою фізіологією і позою сну. Жорсткість - це та тема, про яку ви повинні постійно думати, прислухатися до свого тіла і, на момент вибору - точно знати чого хочете. Адже саме від жорсткості залежить ваш сон, комфорт та відпочинок в наступні 30 000 годин сну.

Як визначитися з найважливішим питанням вашого сну і прийняти правильне рішення?

7. Вибрати фінальний рецепт комфорту.

Яка композиція найближчий вашому тілу? На чому ви будете відчувати максимальне задоволення щоночі? Що саме подарує божественний комфорт? Меморі з латексом? Класика латекс з кокосом? Фірмова космік GASH мемори з кокосом? Або фьюжн пальмова сіно з меморі? Або турбовентілейшн 100% кінський волос з кокосом? Можна спробувати вгадати. А можна - під керівництвом майстра матраців точно підібрати.

Все это важные вещи, с которыми вам следующие 10 лет жить...

8. Останній штрих: визначитися з чохлом.

Яка оболонка буде у вашого матраца? Це буде синтетика, або натуральна тканина? Знімна, роз'ємна, стаціонарна? Хочете м'який стрейч або жорсткий жаккард? Як щодо 100% льону (ексклюзив, але у GASH є).

Завжди раді допомогти вам з будь-якого приводу.

Не витрачайте свій час, а відразу звертайтеся до справжнього майстра матраців, який заощадить час і допоможе прийняти правильне, ідеальне рішення.