Вибір наповнювача для матраців < Майстерня матраців GASH
Мастерская матрасов GASH FacebookYoutubeINSTAGRAM +38(067)3516001

09 Червень 2019

Вибір наповнювача для матрацівМастерская матрасов GASHМастерская матрасов GASH

Вибір наповнювача для матраців

Купуючи матрац, буде корисно розбиратися в видах наповнювача, щоб не стати жертвою маніпуляцій і не отримати товар низької якості.

Домінуючим наповнювачем в сучасних матрацах є пінополіуретан - в народі ще з радянських часів відомий під назвою «поролон». Він забезпечує комфорт і довговічність матраца, в пружинних матрацах часто є ключовою ланкою комфорту між тілом і пружинами, а в безпружинних матрацах - виконує не тільки комфортні, але і несучі функції.

Є кілька важливих правил, які допоможуть придбати дійсно якісний матрац і не бути обдуреним хитромудрими маркетологами:

 

Правило 1.

 

Не можна купувати виріб з білим поролону. Як маркетинговий хід його часто називають дорогим, якісним, високоеластичним, довговічним і надійним. Насправді - білий поролон - це дешевий поролон призначений для іграшок, пакувальних робіт, оббивки неробочих частин м'яких меблів. Якщо продавець каже що матрац якісний, а ви в розрізі бачите що там білий поролон - це привід пошукати матрацкращої якості

Висновок: білий колір поролону свідчить про низьку його щільності, не вище 25 кг / м3 а то і нижче.

Виняток з правила: Деякі досить великі виробники замовляють низькощільний АЛЕ кольоровий поролон. У цьому випадку Ви легко зможете стати жертвою обману.

Правило 2

 

Коли продавець заявляє, що в якості наповнювача використовується не поролон, а ППУ або поліуретан - це відвертий обман. Насправді, це все одне і те ж, а поролон - не що інше, як торгова назва поліуретану. Варто задуматися, можливо якщо вас обманюють на такий елементарщину, то обдурять і в більш принципових речах.

Висновок: поролон, ППУ, пенполіуретан, піна, латексна піна - назви суть одного і того ж - спіненого еластичного поліуретану. А все тому, що поролон це відмінний матеріал для сну №1 в світі.

Виняток з правила: ця інформація не знадобиться Вам якщо Ви вибираєте матрац з натуральним латексом, холофайбером (стртофайбером, симтекс, спрутом, повстю ітд), і 100% матраци з шовком, кінським волосом ітд.

Правило 3

 

Існує 6 марок поролону, які кардинально відрізняються за своїми характеристиками:

  • В'язкоеластичний поролон (популярний під назвою «меморі»). Хоча він і пофарбований у білий колір, але є якісним і надійним. Ціна такого матраца буде високою.
  • Екстражорстка марка. Це дорогий, довговічний, надійний і дуже жорсткий матеріал. Використовується досить рідко, але майстерня Gash застосовує такий матеріал для виробництва серії матраців «Мега» - виробів для

а) любителів жорстких потужних матраців,

б) великих людей

в) людей з великою різницею у вазі і

г) для екстремальних навантажень.

Стандартна марка поролону. Жорсткість цієї марки відповідає природній жорсткості поролону взагалі. Майстерня індивідуального матраца Gash використовує для своїх матраців кращий поролон в цій лінії - 35-й щільності. Це матеріал найвищої якості. Адже чим вище щільність матеріалу, тим він довговічніше, надійніше і дорожче. Матеріал з більш низькою щільністю - 20, 25 і навіть 30, яка часто імпортується в нашу країну європейцями - не є якісним або довговічним. За прогнозом він витримає не більше 5 роківексплуатації якщо вага людей становить понад 80 кг.

Якщо ви хочете купити дійсно якісну продукцію, щільність поролону повинна бути не менше 35кг / м3.

 

  • Серія з підвищеною жорсткістю - армовані марки EL. Дуже популярний поролон, має більш високу жорсткість матеріалу в порівнянні зі стандартною лінією поролону при аналогічній щільності. Є найпопулярнішою серією наповнювача для матраців і диванів.

Використання марок 2240 та 2540 призводить до швидкого зносу і продавлювання - це неякісна продукція, на яку зазвичай надається гарантія 1,5 року, і за таким гарантійному строку можна визначити якість матеріалів в ньому!

Майстерня індивідуального матраца Gash працює тільки з самої високоякісної піною з лінійки армованих пен - це піна 32-й щільності.

 

  • Сверхмягкого серія, яка рідко використовується для матраців. Навіть СВЕРХМЯГКАЯ піна 35 щільності виявляється занадто м'якою для тіла, щоб забезпечувати комфорт і відпочинок.
  • Високоеластичні піни - елітні високощільні довговічні і комфортні піни, проте дорогі.

 

Стартова щільність високоеластичної піни - 30. Крім того, навіть матеріал з найнижчою 30 щільністю вже має своє забарвлення. Білого високоеластичного поролону не буває. Є тільки молочно-білий water latex, але зустрічається він досить рідко, оскільки ціна його дуже висока. 

(!) Дуже часто покупців обманюють, називаючи високоеластичної піною будь білий поролон. Це чистісінької води брехня.

Майстерня індивідуального матраца Gash використовує з цієї  серії 55 і  60 щільність матеріалу, яка має прогноз експлуатації до 15 років.

Правило 4

 

Виробник повинен називати покупцеві справжні цифри щільності і жорсткості матеріалу, тільки тоді він викликає довіру. Напис на виробах «матеріал високої щільності» не представляє конкретної інформації і може бути далекою від істини. Високою щільністю деякі недобросовісні виробники можуть називати навіть матеріал 18 кг / м3, що представляє собою саму низькоякісну продукцію. 

При виникненні будь-яких питань щодо вибору матраців та наповнювачів майстерня індивідуального матраца Gash готова надати абсолютно повну і достовірну інформацію, звертайтеся